• EPE - адресна доставка

  продуктів харчування

  по Києву

 • EPE - термінова доставка

  продуктів харчування

  по Києву, протягом 1 години

Про компанію Екстра Пошта

ТОВ "Екстра Пошта Експрес" - компанія, яка надає послуги з перевезення вантажів (відправлень) на території України, забезпечує кур'єрські і логістичні послуги, з дотриманням при цьому, найвищих стандартів сервісу та клієнтського обслуговування; компанія, в якій ефективно діє простий і зрозумілий стандарт надання послуг - "швидко та якісно"; компанія, в якій впроваджено сервіс спрямований на клієнта та його потреби.

Компанія здійснює термінову та експрес-доставку вантажів (відправлень) на території України, надає своїм кліентам складські послуги (упаковку та зберігання вантажів). Все, що робить компанія EPE спрямовано на клієнта та на покращення його рівня життя.

На українському ринку Компанія представлена торговим знаком EPE (ЕПІ). Компанія, щоденно робить все можливе для досягнення найвищих стандартів в наданні послуг своїм клієнтам в логістиці, перевезені відправлень в найкоротші строки, зберігаючи, при цьому, повну конфіденційність та цілісність відправлень.

Нам дуже важливо, щоб кожний Клієнт, який скористається послугами компанії EPE, залишався, як можна швидше та довше щасливим

Ми відкриті для кожного Клієнта і завжди націлені на досягнення результату, при якому і Компанія і Клієнт повинні вигравати від взаємодії. Стратегія Компанії побудована на принципі "win - win", а це означає, що і Компанія і Клієнт повинні одержувати вигоду і радість від взаємного співробітніцтва.

Наши преимущества

 • Быстро

  Доставка відправлень по Україні,
  протягом 24 годин, з моменту прийому відправлення від клієнта.

  Термінова доставка відправлень по місту, протягом 1 години. Доставка відправлень в день їх відправки.

 • Удобно

  Вигідні та доступні тарифи на пересилку відправлень.

  Швидке узгодження індивідуальних умов пересилання відправлень (укладення договорів на організацію перевезення відправлень, з урахуванням побажань клієнтів).

 • Легко

  Упакування вантажів та відправлень за стандартами необхідними для забезпечення цілісності і збереження відправлень.

  Термін безкоштовного зберігання відправлень на складах компанії складає 5 днів, з моменту прибуття.