• EPE - адресна доставка

    продуктів харчування

    по Києву

  • EPE - термінова доставка

    продуктів харчування

    по Києву, протягом 1 години

Адресна доставка вантажів та відправлень

Адресна доставка вантажів та відправлень по Києву та Україні

Компанія Екстра Пошта надає послуги:

1. Експрес-доставки вантажів та відправлень. Експрес-доставка здійснюється по Києву та всім обласним містам України, протягом 24 годин. Експрес-доставка здійснюється по принципу "від дверей Відправника до дверей Одержувача". Для вантажів вагою до 30 кг, підйом на поверх безкоштовний. 

2. Доставки вантажів та відправлень по принципу "день в день". Послуга з доставки надається, в день відправки вантажів. Доставка здийснюється, протягом дня відправки.

3. Термінової доставки вантажів та відправлень. Термінова доставка, здийснюється по Києву та области. Термінова доставка по Києву, здийснюється, протягом 2-х годин, з моменту забора вантажу у Відправника.

4. Понад термінової доставки вантажів та відправлень. Понад термінова доставка вантажів по Києву та області. Доставка здійснюється відправлень вагою до 30 кг. Вантажі та відправлення доставляються, протягом 1 години, з моменту забора вантажу у Відправника. 

5. Додаткові послуги:

- адресная доставка вантажів "у зазначений час". Достака вантажив та відправлень, здійснюється, в наступні часові інтервали: з 11.00 - 14.00 год, з 14.00 - 17.00 год, з 17.00 - 20.00 год.

адресна доставка вантажів "у точно визначений час". Доставка вантажів та відправлень, здійснюється в час, який точно зазначається Відправником в транспортній накладній.

- цілодобова доставка вантажів. Доставка вантажів та відправлень, здійснюється по Києву з 21.00 - 23.00 год, з 23.00 - 5.00 год, з 5.00 - 9.00 год.

складске зберігання вантажів та відправлень;

- пункт видачі вантажів та відправлень з офісу/складу;

упаковка вантажів.