cogs

Ремонт електроплити в Києві та області

Якщо електроплита перестала працювати або працює неправильно, не варто тягнути час або намагатися розібратися самостійно без належних навичок. Слід відразу викликати майстра по ремонту електроплит, а не посилювати проблему, якщо:

 • не працює нагрівальний елемент;
 • проблеми з мережею;
 • не горять індикатори;
 • механічні пошкодження;
 • вийшов термін експлуатації комплектуючих;
 • збій електроніки;
 • чутно підозріле потріскування.

  Майстра EPE ENGINEERING мають успішний багаторічний досвід усунення неполадок електроплит, електричних духовок та аналогічної техніки. Модель, бренд і вік техніки значення не мають.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт та обслуговування електроплит

Електроплита - це зручний і безпечний кухонний агрегат, звично виконує свої функції. На плиту мало хто звертає уваги. До тих пір поки вона не відмовить. Тоді стає очевидним, наскільки важливий і необхідний цей електроприлад. Несправна конфорка або непрацюючий духова шафа серйозно ускладнюють життя кухаря. Аварійний ремонт техніки вимагає певної кваліфікації і специфічного обладнання. Все це є у майстрів нашої компанії. Якщо електроплита все ще підлягає ремонту, ми обов'язково впораємося і дамо гарантію на виконані роботи. Заощаджуйте собі час, нервові клітини і бюджет - телефонуйте EPE ENGINEERING.

Несправність електроплити? Допоможе EPE ENGINEERING

Там, де необхідно викликати майстра по ремонту електроплити, зручно і недорого буде скористатися послугами EPE ENGINEERING. Ми надаємо професійну допомогу при несправному приладі зарубіжного або українського виробника швидко і якісно.

Щоб не довелося витрачати кошти і час на терміновий ремонт, можна заключити взаємовигідний договір на регулярне технічне обслуговування електроплити. Чим інтенсивніше експлуатація, тим частіше потрібна діагностика і техогляд. Наші фахівці самі визначать, як часто обладнанню необхідний профілактичний огляд, і не пропустять час заміни вичерпали ресурс деталей. Перевірка робочих вузлів електроплити, контактів та інші тестові роботи будуть проведені з максимальною ретельністю. У разі форс-мажорних обставин, майстер приїде негайно (позачергово).

Співпраця з компанією EPE ENGINEERING це вигідно і комфортно:

 • лояльна цінова політика;
 • майстри з високою кваліфікацією;
 • наявність необхідних запчастин оригінального походження;
 • оперативність відпрацювання виклику;
 • сучасне технічне спорядження (прилади, інструменти);
 • додаткові сервісні послуги;
 • гарантія якості на професійний ремонт.

Також майстер може дати практичні рекомендації по правильній експлуатації. Все це гарантує, що електроплита прослужить тривалий термін і не стане причиною зупинки технологічного процесу.

Ми цінуємо кожного клієнта, працюємо швидко і відповідально, по максимуму позбавляємо замовників від можливого негативу. При цьому нікуди везти громіздкий агрегат не потрібно. Заявку можна залишити на сайті або озвучити за контактним телефоном (093) 177 62 25. Інформація про деталі і ціною на ремонт в Києві безкоштовна.

Еще ремонт
pic
Пароконвекційні печі   
pic
Піца печі   
pic
Електроплити   
pic
Варильні котли   
pic
Поверхні для смаження   
pic
Фритюри   
pic
Макароноварки