cogs

Ремонт фритюра в Києві та області

Ремонтний сервіс від EPE ENGINEERING - це висока якість послуг і чітке дотримання термінів. Ми здійснюємо ремонт фритюрі в зручних для замовника умовах. До нас звертаються з поломками будь-якої складності:

 • обладнання не включається;
 • немає реакції на натискання кнопок;
 • режими приготування не дотримуються;
 • немає нагріву;
 • не регулюється температура.

  У наших майстрів є все необхідне для швидкого професійного ремонту фритюрниць. В тому числі, необхідні запчастини оригінального походження при необхідності заміни. Акуратність і відповідальність одне з непорушних правил нашої компанії.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт та обслуговування фритюрів

Поки дієтологи сперечаються про вплив на організм продуктів, смажених у фритюрі, ароматна рум'яна кірочка продовжує підкорювати серця відвідувачів кафе, ресторанів, бістро і інших закладів громадського харчування. Десятки моделей професійного ресторанного обладнання допомагають приготувати такі страви швидко, смачно і в великих кількостях. Справні фритюрі дозволяють задовольнити попит всіх бажаючих покуштувати картопля фрі, курячі ніжки, хрусткі чіпси, біляші та чебуреки, всіляку випічку, котлети, рибу. І ще багато цікавих і смачних страв. Викреслити їх з меню навіть тимчасово це серйозні фінансові втрати. Мінімізувати збитки можна, якщо викликати майстра по ремонту фритюрі компанії EPE ENGINEERING.

Формула ремонту фритюрі EPE ENGINEERING: швидко та якісно

Висока якість професійної кухонної техніки не виключає форс-мажорних обставин і вироблення ресурсу. Тому проф ремонт фритюрі залишається актуальним. Будь-яке механічне пошкодження, відмова термостата, недостатня або занадто висока, нестабільна температура вимагає рук грамотного фахівця. Тим більше, якщо необхідний аварійний, терміновий ремонт. Майстри-ремонтники EPE ENGINEERING мають потрібні навички і профільними знаннями, щоб точно визначити причину несправності і оперативно усунути наслідки. Коли необхідний ремонт в Києві, багато власників ресторанів, закладів фаст-фуду, кафетеріїв воліють звертатися до компетентних фахівців нашої компанії. Оскільки дуже зручно, коли:

 • виклик обробляється моментально;
 • працюють майстри своєї справи;
 • є гарантія якості послуг;
 • до будь-якої проблеми відповідальний підхід;
 • запчастини замінюються на оригінальні;
 • ціна на ремонт в категорії доступних.

Але можна не чекати, коли фритюр вийде з ладу. Своєчасне обслуговування практично стовідсотково позбавляє від непередбачених ситуацій, пов'язаних із зносом деталей. Перехід на плановий сервіс це вигідно і ефективно. Така превентивна міра вже випробувана і оцінена нашими клієнтами. Регулярні техогляди в заздалегідь узгоджене, зручне для клієнта час істотно подовжують терміни безпроблемної експлуатації фритюрі. До того ж, виклик майстра відбувається ще швидше, ніж звичайне звернення в компанію.

Для наших майстрів немає нездійсненних завдань. Багаторічний стаж роботи з бездоганною репутацією це гарантія якісного ремонту фритюрі різних модифікацій, незалежно від серйозності поломки. Ретельність діагностики і ремонту в поєднанні з низькими цінами це взаємовигідне співробітництво, яке ми пропонуємо всім бажаючим. Просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте (093) 177 62 25.

Еще ремонт
pic
Пароконвекційні печі   
pic
Піца печі   
pic
Електроплити   
pic
Варильні котли   
pic
Поверхні для смаження   
pic
Фритюри   
pic
Макароноварки