cogs

Ремонт холодильної та морозильної шафи в Києві і області

Компанія EPE ENGINEERING пропонує послуги по ремонту холодильних і морозильних шаф, незалежно від року випуску і виробника. Несправності будь-якої складності не проблема для досвідчених майстрів-професіоналів. Просто зателефонуйте і повідомте ознаки некоректної роботи агрегату:

 • стукає або гріється компресор;
 • відсутня підсвітка;
 • обладнання не включається;
 • несправний терморегулятор;
 • витік холодоагенту;
 • інше.

  Необхідні інструменти та фірмові запчастини на заміну завжди в наявності. Ремонтуємо професійно, за прийнятними цінами, з гарантією якості робіт.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт і обслуговування холодильних і морозильних шаф

Сучасна холодильна техніка широко використовується для продовження термінів реалізації продуктів харчування та організації вітрин з швидкопсувними товарами. Без них неможливо налагодити процес продажу, демонстрації та зберігання готових страв, свіжих інгредієнтів, морозива, ніжних десертів. Стабільно працюючі холодильні та морозильні шафи одночасно вирішують кілька завдань і спрощують роботу торгових підприємств, рестораторів, готельєрів, кафе і барів. Тому при перших же «симптомах» некоректної роботи обладнання слід викликати майстра по ремонту, не чекаючи остаточного припинення функціонування агрегату.

EPE ENGINEERING: ремонт морозильних і холодильних шаф в стислі терміни

Морозильні і холодильні шафи затребувані весь рік. Різні режими заморозки та охолодження дозволяють безпроблемно зберігати і реалізовувати харчові продукти і страви, без втрати якості і корисних властивостей. Робота в зоні кухні або на відкритому повітрі (літні майданчики) без належного обслуговування часто призводить до поломок і несправностей холодильної техніки. У будь-якому випадку обладнання є потреба у професійному терміновий ремонт з гарантією якості робіт. Компанія EPE ENGINEERING надає такі послуги. Наші замовники вже встигли оцінити переваги та переваги роботи з нами:

 • штат майстрів високої кваліфікації;
 • оперативний виїзд на аварійний ремонт в Києві;
 • проведення ремонту будь-якої складності з гарантією якості;
 • заміна зносу тільки на оригінальні запчастини;
 • сервісне обслуговування і превентивний огляд;
 • всебічна діагностика, сучасний інструментарій;
 • лояльні ціни, комфортні умови співпраці.

Ми цінуємо час кожного клієнта і максимально швидко вирішуємо всі пов'язані з ремонтом і обслуговуванням питання. Швидко і якісно для нас не просто слова. Кожна поломка холодильного або морозильного обладнання має свою схему ремонту, від якої залежить тривалість і подальша безпроблемність експлуатації. Наші майстри сумлінно ставляться до роботи, не упускаючи жодної дрібниці. При необхідності, фахівці можуть дати персоналу компетентні рекомендації і слушні практичні поради в кожному конкретному випадку. Не дивно, що деякі клієнти замовляють нам професійний ремонт холодильних і морозильних шаф за рекомендацією наших постійних замовників. Залишити заявку можна на сайті компанії, або зателефонувавши по телефону (093) 177 62 25.

Еще ремонт
pic
Холодильні та морозильні шафи   
pic
Холодильні та морозильні столи   
pic
Холодильні камери   
pic
Льодогенератори