cogs

Ремонт холодильної камери в Києві і області

Якісний ремонт холодильних камер можна замовити нашим майстрам. Професійно виконаний ремонт - це стабільно і довго працююче обладнання. У нас досвідчені фахівці-ремонтники до профільною підготовкою. Майстри з багаторічним досвідом роботи чітко і акуратно усунуть неполадки холодильного обладнання. Телефонуйте нам, якщо:

 • не регулюється температура всередині камери;
 • температура не опускається до потрібного значення;
 • несправний компресор;
 • обмерзає внутрішня поверхня;
 • відсутній холодоагент (витік);
 • вийшло з ладу пускове реле.

  Компанія заробила прекрасну репутацію у замовників і дорожить нею. Тому відповідальний підхід і якість ремонту холодильних камер та іншої професійної техніки гарантовані.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт та обслуговування холодильних камер

Холодильні камери необхідні для охолодження продуктів і напоїв, а також зберігання свіжої та готової продукції в плюсовом діапазоні 2-10 градусів. Таке обладнання істотно полегшує роботу торгових точок, барів, ресторанів, кафе. Без них неможливо уявити аптеки, сучасні квіткові магазини, складські приміщення для швидкопсувних продуктів. І вихід з ладу такого обладнання призведе серйозних фінансових втрат. Несправні холодильні камери вимагають оперативного ремонту. Cпівробітники EPE ENGINEERING реагують заявку максимально швидко.

Потрібен ремонт холодильної камери? Телефонуйте (093) 177 62 25 та майстер уже їде

До некоректної роботи холодильного обладнання може привести безліч причин. Як правило, це часте відкривання дверей, перевантаження продуктами, відсутність своєчасного техобслуговування. З останньою проблемою може допомогти компанія EPE ENGINEERING. По телефону на сайті можна викликати майстра по ремонту, який проведе комплексну діагностику камери, визначить і усуне справжню причину неполадок, а не просто замінить зіпсовану деталь. Паралельно буде проведена перевірка інших ключових вузлів агрегату. Скориставшись послугами компанії, наші клієнти отримують оптимальне рішення всіх проблем з несправним обладнанням з «одних рук». Професійний ремонт низько - і среднетемпературних холодильних камер наші майстри виробляють в повній відповідності з європейськими стандартами якості. Вартість робіт при цьому залишається доступною для підприємств будь-якого масштабу бізнес-діяльності. Доручивши ремонт в Києві компанії EPE ENGINEERING, наші замовники отримують:

 • гарантовано якісний результат;
 • високу швидкість реагування на виклик;
 • можливість укладення вигідного договору на сервісне обслуговування;
 • індивідуальне рішення по ремонту будь-якої складності;
 • високий рівень сервісу, комфортні умови співпраці;
 • лояльний прайс на послуги майстрів високої кваліфікації;
 • оригінальні комплектуючі замість несправних.

Регулярне техобслуговування з ретельної діагностикою обладнання це ефективна запобіжний захід частих ремонтів. Кваліфіковані фахівці обслуговуватимуть і робитимуть превентивні техогляди в заздалегідь узгоджений час. Так майстри компанії зможуть вчасно виявити і замінити зношену деталь. Це зручно і менш затратно, а також продовжує термін експлуатації холодильної камери в кілька разів. До того ж заявки на терміновий ремонт від клієнтів, які перебувають на плановому сервісному обслуговуванні виконуються позачергово.

Еще ремонт
pic
Холодильні та морозильні шафи   
pic
Холодильні та морозильні столи   
pic
Холодильні камери   
pic
Льодогенератори