cogs

Ремонт куттеров Київ і область

Технічне обслуговування та професійний ремонт кутерів майстрами компанії EPE ENGINEERING включає в себе діагностику обладнання, усунення причин неполадок, заміну зіпсованих деталей. Найчастіше виклик майстра по ремонту робиться при таких несправностях кутерів, як:

 • гуде, але не обертається двигун;
 • нерівномірне, з ривками і зупинками, обертання чаші;
 • незадовільний подрібнення продукту;
 • сторонні звуки, стукіт;
 • нагрів підшипників ножового валу;
 • важко дістати фарш з чаші.

  Виробники також рекомендують своєчасну заміну запчастин, у яких закінчується термін експлуатації. Планове сервісне обслуговування нашої компанії успішно вирішує і цю задачу.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт та обслуговування куттеров

Професійне кухонне обладнання полегшує і прискорює роботу підприємств громадського харчування. У список таких незамінних приладів входять і кутери. Якісне подрібнення м'яса - необхідний попередній процес для приготування багатьох страв. Кутери дозволяють зробити фарш швидко і в потрібної консистенції: рубаний напівфабрикат для національної кухні, ніжні суфле і паштети, котлетна маса, суміші для соусів і навіть фруктові пюре і тісто. Справний кутер за 4-5 хвилин зробить будь-яку операцію, і необхідність запасатися напівфабрикатами завчасно відпадає. Ресторани і кафе, фабрики-кухні, фірми з випуску ковбасних виробів, кондитерські закладу знають, чим загрожує простий такого обладнання. Наша компанія EPE ENGINEERING оперативно виконає терміновий ремонт куттера і заощадить власникові час, нерви і гроші.

EPE ENGINEERING - гарантоване продовження терміну експлуатації куттера

Відновлення роботи куттера за допомогою фахівців нашої компанії обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нового. Тому при виявленні неполадок, збоїв в роботі або погіршення її якості, потрібно припинити використання обладнання і зателефонувати за телефоном (093) 177 62 25. Виклик майстра по ремонту позбавить від подальших проблем. Потрібно тільки повідомити виробника, модель куттера і прокоментувати характер несправності.

Наші фахівці - професіонали своєї справи. Вони оперативно і якісно здійснюють аварійний ремонт куттеров будь-якої складності, проводять комплексну діагностику обладнання, усуваючи причину і наслідки поломки приладів практично всіх брендів.

Ремонт в Києві від EPE ENGINEERING це:

 • майстри високої кваліфікації;
 • сучасне обладнання для діагностики;
 • оперативний професійний ремонт;
 • гарантія якості;
 • приємний сервіс.

Критерії перевірки працездатності повністю відповідають вимогам до технічних норм кутерів. При необхідності заміни вузла і деталей, встановлюються тільки оригінальні комплектуючі. Крім строкової налагодження, компанія EPE ENGINEERING може взяти кухонне обладнання на гарантійне обслуговування.

До переліку затребуваних послуг входить не тільки терміновий ремонт. Підвищеним попитом користується варіант з укладанням договору на регулярний технічний огляд в рамках сервісного обслуговування. Планові ТО і професійний ремонт дозволить уникнути непередбачених ситуацій і фінансових витрат по усуненню серйозних поломок. До того ж, не доведеться чекати кілька годин приїзду майстра в форс-мажорних обставин. Договір передбачає позачергове обслуговування.

Еще ремонт
pic
Овочерізки   
pic
Кутери   
pic
Міксери   
pic
М'ясорубки   
pic
Слайсери   
pic
Овочечистки   
pic
Тістомісильники   
pic
Тісторозкаточні машини   
pic
Планетарні міксери   
pic
Утилізатори відходів