cogs

Ремонт макароноварки в Києві і області

Однією з основних послуг EPE ENGINEERING є ремонт ресторанного обладнання. У тому числі такого популярного і зручного як макароноварки (пастоварка). Який би складності не була поломка, наші фахівці-ремонтники гарантовано впораються з завданням. Незалежно від бренду і віку моделі. Навіть якщо вам важко визначити, що зламалося, просто опишіть проблему:

 • не включається пристрій;
 • включається, але не нагрівається;
 • макароноварки гріється частково;
 • агрегат занадто нагрівається;
 • не регулюється температура;
 • інші скарги.

  Наші майстри самі розберуться з причинами і усунуть їх в стислі терміни.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт та обслуговування макароноварок

Правильна подача макаронів - це ціле мистецтво. Особливо важливе виконання всіх умов варіння для ресторанів італійської кухні або маючі в меню хоча б кілька таких страв. Ці пристрої (пастоваркі) істотно полегшують приготування різних видів макаронів з повним дотриманням усіх необхідних параметрів. Макароноварки (або як їх позиціонують - фритюрниці для макаронів) дозволяють ідеально приготувати не тільки численні найменування макаронних виробів, а й корисні при готуванні равіолі, вареників, пельменів, рису, інших страв. Природно, поломка такого агрегату серйозна «головний біль» для власників закладів громадського харчування, що спеціалізуються на подібних меню. Як бути в такій ситуації? Негайно викликати майстра по ремонту компанії EPE ENGINEERING. Наші майстри точно знають, як врятувати становище і швидко повернути працездатність макароноварки.

Ремонт макароноварок від EPE ENGINEERING: прослужить довго

Якщо в роботі обладнання помічені неполадки, не можна дозволяти пристрою працювати в такому режимі - це не заощадить ні гроші, ні час, а тільки завдасть макароноварки ще більшої шкоди. Краще запросити майстра відразу. Компанія EPE ENGINEERING здійснює ремонт макароноварок українських і зарубіжних виробників. Ретельна діагностика і професійний ремонт неоціненні з практичної точки зору, але коштують недорого, згідно прайсу компанії. При цьому якість робіт гарантується, зношені деталі замінюються лише на оригінали, а сам апарат нікуди не потрібно везти.

Те, що обладнання зношується, це нормально. А ось поломок з цієї причини можна уникнути. У довгому переліку сервісних послуг є варіант з постановкою на планове обслуговування. В цьому випадку, обладнання регулярно проходить діагностику та перевірку комплектуючих на зношеність. Це повністю виключає відмову макароноварки через виробила ресурс деталі. А при форс-мажорних обставинах, виклик на ремонт в Києві буде відпрацьований позачергово.

Якість робіт гарантується:

 • компетентністю досвідчених фахівців;
 • запчастинами оригінального походження;
 • наявністю необхідного інструментарію;
 • відповідальним підходом до виконання робіт;
 • ретельної діагностикою та профогляди;
 • оперативністю виїзду на терміновий ремонт;
 • уважністю до вимог клієнта.

Наші майстри - справжні професіонали, яким можна сміливо довірити найдорожче устаткування. Ми дорожимо своєю репутацією. Тому робимо все максимально швидко і комфортно для замовника. При цьому вартість послуг буде адекватною. Замовте ремонт макароноварки у нас і переконайтеся в цьому особисто. Всі питання, що хвилюють можна і потрібно обговорити з менеджером компанії. Заявку можна залишити на сайті або зробити виклик по телефону (093) 177 62 25. Звернення до нас серйозно скорочує час очікування, збитки від простою і витрати на ремонт.

Еще ремонт
pic
Пароконвекційні печі   
pic
Піца печі   
pic
Електроплити   
pic
Варильні котли   
pic
Поверхні для смаження   
pic
Фритюри   
pic
Макароноварки