cogs

Ремонт міксера в Києві і області

Наша компанія по ремонту приладів для кухні EPE ENGINEERING якісно і в строк відремонтує міксери та інші пристрої. У компетенції професійних майстрів також діагностика і технічне обслуговування агрегатів. Ми завжди на зв'язку, щоб моментально відреагувати і оперативно провести терміновий ремонт.

Типові несправності міксера, які вимагають професійної допомоги майстра:

 • занадто галаслива робота;
 • недостатня швидкість;
 • не включається (довільно вимикається).

  Трохи рідше зустрічається знос запчастин і необхідність в чищенні внутрішніх деталей. Вихід буде знайдено в будь-якій ситуації, і міксер гарантовано повернеться в лад.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт і обслуговування міксерів

Міксер - корисний і практичний прилад, без якого неможливо приготування багатьох популярних в кафе і ресторанах страв. Потужні і зручні агрегати здатні задовольнити попит на особливе частування великої кількості клієнтів. Навіть тимчасово викреслити з меню затребувані позиції це суттєва втрата фінансів і іміджу закладу. Якісний ремонт в Києві для такого обладнання довго шукати не доведеться. Компанія EPE ENGINEERING своєму розпорядженні штат кваліфікованих майстрів, які зроблять терміновий ремонт або планову діагностику професійно, швидко і з гарантією якості виконаних робіт.

Ремонт міксера терміново і якісно - EPE ENGINEERING

Наша компанія це команда професіоналів з солідним багажем профільних знань і навичок. Ми досконало розбираємося в питаннях ремонту і технічного обслуговування кухонних пристроїв для ресторанів, кондитерських, їдалень, кафе. Майстри з високою кваліфікацією швидко і точно встановлять причину несправності, усунуть поломку в максимально короткі терміни. Серед переваг співпраці з EPE ENGINEERING:

 • доступні ціни;
 • акуратність виконання робіт;
 • оперативність виїзду за викликом;
 • гарантія на ремонт;
 • наявність оригінальних запчастин;
 • сучасне обладнання для діагностики та інструментарій для ремонту.

Міксер може зламатися від стрибка напруги, інтенсивної роботи, при неправильному використанні. Але навіть при дотриманні всіх правил експлуатації, техніка може вийти з ладу через зношеність деталей. Це може призвести не просто до зупинки приладу, але і спровокувати більш серйозні поломки. Компанія EPE ENGINEERING має запас оригінальних запчастин для міксерів різних брендів. У разі укладення договору про планове сервісне обслуговування, заміна буде проводитися своєчасно, в процесі превентивного техогляду. До того ж, свій професійний майстер буде завжди «під рукою», і не доведеться чекати своєї черги на професійний ремонт.

Незважаючи на гадану простоту пристрою міксера, при поломці або підозрілих ситуаціях, правильніше буде викликати майстра по ремонту. При відсутності спеціальних знань, «самолікування» тільки ускладнить ситуацію і призведе до втрати часу і коштів.

EPE ENGINEERING не залишить в біді. Наші фахівці оперативно відреагують на виклик. Аварійний ремонт також не затягнеться надовго. «Телефон порятунку» міксерів та іншої кухонної електротехніки вказано на сайті компанії.

Еще ремонт
pic
Овочерізки   
pic
Кутери   
pic
Міксери   
pic
М'ясорубки   
pic
Слайсери   
pic
Овочечистки   
pic
Тістомісильники   
pic
Тісторозкаточні машини   
pic
Планетарні міксери   
pic
Утилізатори відходів