cogs

Ремонт овочерізки в Києві і області

Компанія EPE ENGINEERING здійснює професійний ремонт овочерізок і інших кухонних приладів. У переліку послуг - виклик майстра і гарантійне обслуговування . Телефонуйте нам, якщо у електромеханічної овочерізки виникли неполадки:

  • сторонній шум, хрускіт підшипників;
  • застряє або не крутиться вал;
  • проблеми з запуском;
  • затиснуло диски;
  • погана якість нарізки;
  • горілий запах, дим.

    Наш фахівець проведе всебічну діагностику, замінить що не підлягає ремонту деталь на оригінальну, зробить терміновий ремонт та всі необхідні операції, щоб повернути в стрій овощерізку.

    чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт і обслуговування овочерізок

Професійні кухарі досить часто використовують для приготування страв багато і красиво нарізаних овочів. Професійні овочерізки швидко і якісно забезпечують потрібну кількість овочевої або фруктової соломки, скибочок, стружки, кубиків та інших видів нарізки. Багато закладів громадського харчування обладнані таким пристроєм. І не з чуток знають, як буває складно відповідати запитам клієнтів, коли цей безвідмовний агрегат раптом починає давати збої. А заміна овочерізки ручною роботою зажадає праці кількох людей! Це незручно, нераціонально і збитково. Але вихід є - Профремонт і сервісне обслуговування на регулярній основі, та ремонт в Києві з гарантією на виконані роботи від EPE ENGINEERING.

Терміновий ремонт овочерізок в Києві

Промислові овочерізки мають високу продуктивність. Тому таке обладнання затребуване в закладах громадського харчування, де необхідно готувати велику кількість страв: ресторанах, кафе, їдальнях (школи, санаторії, дитячі садки, будинки відпочинку). А також - на підприємствах із заготівлі консервованих овочів та фруктів. У всіх цих випадках, поломка овочерізки це не просто неприємність, а серйозні збитки.

У компанії EPE ENGINEERING завжди можна замовити і отримати послугу ремонту овочерізки. У тому числі терміновий аварійний ремонт. Висококваліфіковані фахівці максимально швидко і якісно проведуть ремонт будь-якого бренду овочерізки. Ми прекрасно розуміємо, що тягне за собою вихід з ладу такого приладу, і оперативно розберемося з ситуацією. Професійний ремонт будь-якої складності - не проблема. Наші майстри мають великий практичний досвід ремонту обладнання провідних і маловідомих брендів. У їх розпорядженні необхідний інструмент і прилади для комплексної діагностики обладнання. Якщо овочерізка «забарахлила» не варто чекати її повного виходу з ладу і тим більше намагатися заподіяти самостійно. Це тільки посилить ситуацію і призведе до втрати часу, подорожчання ремонтних робіт, а можливо - до травм і заміні агрегату на новий.

Кращий вихід - поставити кухонне обладнання на планове обслуговування. Тоді майстер на регулярній основі проводитиме превентивну діагностику і своєчасно проводити поточний ремонт. А в разі форс-мажору, фахівець виїжджає позачергово. Викликати майстра по ремонту можна за телефоном (093) 177 62 25

Еще ремонт
pic
Овочерізки   
pic
Кутери   
pic
Міксери   
pic
М'ясорубки   
pic
Слайсери   
pic
Овочечистки   
pic
Тістомісильники   
pic
Тісторозкаточні машини   
pic
Планетарні міксери   
pic
Утилізатори відходів