cogs

Ремонт піца печі в Києві і області

Смачна рум'яна піца вийде тільки при коректній роботі піца печі. Якщо обладнання починає давати збої, розумніше відразу звертатися до професіоналів. Недорого і ефективно майстра EPE ENGINEERING виправлять будь-які неполадки піца-печі, включаючи такі скарги, як:

 • проблеми з регулятором температури;
 • не працює або погано пропікає;
 • чутні клацають звуки;
 • некоректно висвічується температурний показник;
 • зіпсовані дверцята (петлі, ручки);
 • знос ущільнювача;
 • поломка термостата.

  І інші варіанти несправностей. В сучасних піцеріях, ресторанах, кафе, закладах швидкого харчування використовуються різні моделі печей для піци. Фахівці EPE ENGINEERING здатні швидко підпорядкувати будь-яку.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт і обслуговування піца печей

Піца настільки популярна страва, що обладнання для її приготування використовується вкрай інтенсивно. Це рентабельно і досить швидко окупається при наявності справної піца печі.. Якщо піч для піци перестала працювати, відразу зверніться до професіоналів.

Оперативний професійний ремонт печей для піци - це один з напрямків нашої компанії. Завдяки технічному спорядження, наші майстри швидко виявлять причину і ефективно відремонтують кухонне обладнання будь-якого бренду і моделі. Швидкість роботи залежить від рівня складності несправності. Але команда EPE ENGINEERING зробить все можливе, щоб ремонт зайняв мінімальну кількість часу.

Ремонт піца печі: зателефонуйте і ми відремонтуємо

Професійний ремонт піца печі можна сміливо доручити компанії EPE ENGINEERING. Володіючи спеціальними знаннями і профільними навичками, наші майстри зможуть зорієнтуватися в ситуації будь-якої складності. Терміновий ремонт обладнання буде проведений в стислі терміни з гарантією на всі роботи. В арсеналі нашої компанії цілий комплекс послуг, включаючи гарантійне обслуговування і плановий сервіс з регулярним техоглядом. Наш майстер, який досконально знає всі особливості обладнання, це зручно і скорочує час очікування приїзду фахівця в непередбачених випадках. У нас є все необхідне для усунення несправностей піца печі, всебічної діагностики пристрою і договірного технічного обслуговування.

Конструкція піца печі не проста і технологічна. Тому ремонт в Києві такого обладнання потребує:

 • запасу оригінальних деталей на заміну;
 • практичного досвіду та знання специфіки моделей;
 • сучасних методів і інструментів;
 • гарантованої якості виконаних робіт;
 • регулярної грамотної діагностики.

Все це може запропонувати наша компанія. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і дорожать кожним клієнтом. Команда EPE ENGINEERING стикалася з різними поломками і несправностями печей для піци, але професіоналізм наших майстрів дозволяє з честю впоратися з будь-якою складною проблемою. Доручіть ремонтні роботи нам і отримаєте гарантію високої якості виконання. При цьому ціна за ремонт піца печі приємно здивує.

Виклик майстра по ремонту в телефонному режимі або через онлайн-форму на сайті обробляється максимально швидко. Ми змогли відремонтувати безліч піца печей, і ваша воля не стане винятком.

Еще ремонт
pic
Пароконвекційні печі   
pic
Піца печі   
pic
Електроплити   
pic
Варильні котли   
pic
Поверхні для смаження   
pic
Фритюри   
pic
Макароноварки