cogs

Ремонт склянкомийної машини в Києві і області

EPE ENGINEERING - це професійне планове і оперативне аварійне обслуговування склянкомийних машини. Нашими майстрами проводиться комплексна діагностика, заміна що вийшли з ладу і зношених запчастин (тільки оригінальні деталі), якісно і відповідально усуваються несправності.

Дзвінок співробітника компанії актуальний при виході з ладу:

 • системи зливу;
 • форсунок подающуї системи;
 • блоку управління;
 • елементів живлення;
 • нагрівального елементу.

  Сертифіковані спеціалісти швидко та акуратно зроблять ремонт будь-якої складності (незалежно від бренду), з гарантією на виконані роботи.

  Під час укладання договору на сервісне обслуговування - виклик і ремонт без очікування (позачергово).

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт і обслуговування склянкомийних машин

У всіх закладах громадського харчування одним з важливих елементів успішного ведення бізнесу є налагоджений робочий процес. Особливо на кухні. Однак, при великому навантаженні обладнання може вийти з ладу, порушуючи чітку роботу всього закладу. Договір про сервісне обслуговування склянкомийних машин з компанією EPE ENGINEERING допоможе уникнути форс-мажорних ситуацій, втрати клієнтів і можливих збитків. Наші майстри здійснюють професійний ремонт і планове техобслуговування склянкомийних машин з гарантією на виконані роботи.

EPE ENGINEERING: ремонт та обслуговування склянкомийних машин в Києві

Використання в закладах громадського харчування професійного склянкомийного обладнання дозволяє якісно організувати процес миття посуду. До п'ятдесяти штук склянок можна ретельно вимити всього за 2-3 хвилини. При гарному клієнтопотіці досить складно довго обходитися без такого обладнання, в разі його поломки. Викликати майстра по ремонту з EPE ENGINEERING буде оптимальним варіантом. Не потрібно везти обладнання у сервісний центр. Наші фахівці оперативно приїдуть на виклик і сумлінно усунуть будь-які неполадки прямо на місці. Терміновий ремонт від професійно навченого майстри не займе багато часу. Ми знаємо про склянкомийні машини багато, і якісно виконаємо необхідні роботи, щоб повернути обладнання «дієздатність». Аварійний ремонт також в переліку наших послуг, а значить звернутися до нас можна практично в будь-який час.

Чому ремонт в Києві доручають нам? У нашій компанії:

 • кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи;
 • є все необхідне обладнання для діагностики і ремонту будь-якої складності;
 • терміновий ремонт це дійсно оперативна професійна допомога;
 • передбачена гарантія на відремонтоване обладнання;
 • практикується заміна комплектуючих тільки на оригінальні запчастини (від виробника).

Ми можемо зробити якісний ремонт машин практично будь-якого виробника і гарантуємо довгострокове рішення проблеми.

Дрібні «неприємності» мають властивість накопичуватися і приводити до серйозних несправностей. Сумлінне сервісне обслуговування від EPE ENGINEERING позбавить від таких несподіванок, і дозволить продовжити термін експлуатації обладнання. Також кваліфіковані фахівці можуть дати рекомендації по правильному використанню склянкомийних машин, надати супутні послуги.

Для виклику майстра досить зателефонувати за номером (093) 177 62 25, та наші фахівці з ремонту швидко і грамотно вирішать проблему склянкомийної машини. Але доцільніше буде укласти договір на сервісне обслуговування, і тоді плановий технічний огляд і своєчасна діагностика стануть гарантією стабільності роботи обладнання.

Еще ремонт
pic
Склянкомийні машини   
pic
Капотні посудомийні машини   
pic
Тунельні посудомийні машини