cogs

Ремонт тістоміса в Києві і області

Наша компания EPE ENGINEERING – это успевшее стать известным ремонтное предприятие, с хорошей репутацией у заказчиков. Владельцы хлебопекарен, ресторанов, кондитерских, пиццерий доверяют нашим специалистам срочный аварийный ремонт и текущее обслуживание тестомесов любой марки. У каждой модели свои особенности и типовые «узкие места». Как правило, это:

  • проблемы с включением двигателя;
  • появление стука, усиленной вибрации;
  • прерывистое, неравномерное вращение дежи или месильного элемента;
  • выход из строя предохранителей;
  • износ подшипников, повреждение приводного ремня.

Привлечение профильного специалиста по техобслуживанию и ремонту тестомесильных машин позволит быстро разобраться в ситуации и гарантированно вернуть работоспособность тестомесу.

чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт і обслуговування тістомісильників

Тістоміс - це одне з найпопулярніших і затребуваних професійних пристроїв на сучасній кухні. Зручний агрегат економить час приготування страв, ретельно і швидко замішуючи однорідну масу. Кондитерські, ресторани, пекарні та інші підприємства громадського харчування використовують тістомісильники для бездоганного порційного вимішування тесту і інших сумішей (пюре, фарш) за традиційною і авторською рецептурою. Як правило, необхідний великий вихід продукції з високою якістю вимішування, що при великому напливі клієнтів складно оперативно забезпечити вручну. Яким би надійним не було пристрій, воно поступово зношується. А несправність тістоміса це відтік відвідувачів і збитки. Продовжити термін експлуатації тістоміса допоможуть майстри компанії EPE ENGINEERING. Їх кваліфікація гарантує відмінну роботу обладнання за умови регулярного техогляду.

Професійний ремонт тістоміса: приємні ціни, стислі терміни

Несправність професійного кухонного обладнання стає серйозною проблемою, якщо її вчасно і якісно не усунути. Уникнути фінансових втрат через поломки тістоміса допоможе досвідчена команда фахівців компанії EPE ENGINEERING. Не варто втрачати час, краще відразу викликати майстра по ремонту з відповідною профільною підготовкою і реальним досвідом роботи з такими агрегатами. Ціни на терміновий ремонт і іншу професійну допомогу ресторанам, піцеріях, пекарень дозволяють стати нашими клієнтами закладам будь-якого бізнес-масштабу. Ми швидко і сумлінно:

  • проведемо діагностику;
  • впораємося з ремонтом будь-якого ступеня складності;
  • зробимо заміну зіпсованої деталі на справну оригінальну;
  • відреагуємо на виклик;
  • візьмемо на гарантійне обслуговування.

Аварійний ремонт в Києві буде проведений в найкоротші терміни і в максимально зручному для замовника форматі. Ми врахуємо всі побажання, а також особливості обладнання, його характеристики і нюанси конструкції.

Щоб кухонне обладнання довго і ефективно працювало, не створюючи проблем власникам, за його станом постійно повинен стежити грамотний фахівець з профільної підготовки. Досвідчені майстри компанії EPE ENGINEERING швидко і якісно проведуть діагностику і візьмуть превентивні заходи, щоб не допустити поломки тістоміса надалі. Для цього потрібно всього лише укласти договір з нашою компанією на сервісне обслуговування. Тоді поточний технічний огляд техніки буде проводитися на регулярній основі. При цьому заклад громадського харчування отримує право на позачергове обслуговування (без очікування).

Навіть якщо ваше підприємство поки не є нашим клієнтом, залиште замовлення на сайті або в телефонному режимі. Високий рівень сервісу гарантований всім.

Еще ремонт
pic
Овочерізки   
pic
Кутери   
pic
Міксери   
pic
М'ясорубки   
pic
Слайсери   
pic
Овочечистки   
pic
Тістомісильники   
pic
Тісторозкаточні машини   
pic
Планетарні міксери   
pic
Утилізатори відходів