cogs

Ремонт варильного котла в Києві і області

Послуги з комплексного обслуговування ресторанної техніки в Києві . Всі наші клієнти можуть розраховувати на якісний ремонт варильного котла за помірними цінами. Зазвичай до нас звертаються з типовими несправностями:

 • не спрацьовує кнопка пуск;
 • занадто довго нагрівається до потрібної температури;
 • не працює світлова сигналізація;
 • відсутня перемикання на автомат;
 • несправний манометр;
 • проблеми із запобіжним клапаном.

  Професіоналізм наших профільних фахівців дозволяє забезпечувати високий рівень робіт в будь-якій ситуації і давати технічну гарантію на відремонтований варильний котел.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт та обслуговування варильних котлів

Промислові котли спроектовані для приготування різних страв у великих кількостях. Їх використовують і як самостійну одиницю, і як елемент технологічної лінії. Його конструкційні особливості повністю виключають пригорання їжі. Відмова такого агрегату загрожує зривом роботи всієї кухні, так як замінити такий котел просто нічим. Але якщо пристрій отримує гідне сервісне обслуговування, можна розраховувати на тривалий і безвідмовне використання варильного котла. Таке техобслуговування і ряд інших сервісних послуг для професійної кухонної техніки давно і успішно надає компанія EPE ENGINEERING.

EPE ENGINEERING ремонт і обслуговування варильних котлів

Для продовження термінів експлуатації варильного котла, технологи рекомендують дотримуватися всіх правил використання агрегату, які включають регулярну діагностику і техогляд. Договір на такі сервісні послуги і професійний ремонт в Києві можна укласти з EPE ENGINEERING. Кваліфіковані майстри ретельно перевірять на працездатність основні і допоміжні елементи, а також визначать ступінь зношеності комплектуючих і термін їх заміни. При необхідності, замість підозрілої запчастини буде поставлена нова, оригінальна деталь.

І якщо потрібно аварійний терміновий ремонт будь-якої складності, то на компетентність наших фахівців теж можна сміливо розраховувати. У найкоротші терміни, відповідально і акуратно несправності будуть усунені, а варильний котел повноцінно повернеться в лад. Викликати майстра по ремонту пищеварочних котлів від компанії EPE ENGINEERING зручно і вигідно:

 • оперативний відгук на заявку;
 • майстри високої кваліфікації;
 • відповідне спорядження (діагностичне обладнання, інструменти);
 • гарантія на професійний ремонт;
 • ремонтні роботи будь-якого ступеня складності;
 • оптимальне рішення для кожної ситуації;
 • адекватні ціни і співробітники;
 • наявність оригінальних запчастин навіть потрапило до рідкісних моделям.

Якісний рівень вирішення будь-якої проблеми з харчоварочних котлом гарантований при зверненні до наших майстрів. Договір на сервісне обслуговування варильного котла позбавить підприємство від псування продуктів через несправність обладнання. Висококласні фахівці швидко розберуться з першопричиною поломки кухонної техніки, незалежно від конструкції. Співпраця з нами це економія коштів без втрати якості обслуговування.

Еще ремонт
pic
Пароконвекційні печі   
pic
Піца печі   
pic
Електроплити   
pic
Варильні котли   
pic
Поверхні для смаження   
pic
Фритюри   
pic
Макароноварки