cogs

Ремонт тісторозкаточної машини в Києві і області

Ремонт тісторозкаточних машин швидко і якісно це реально, якщо викликати майстра компанії EPE ENGINEERING. Фахівці з профільною підготовкою оперативно проведуть аварійний ремонт, зроблять комплексну діагностику і ретельно розберуться в будь-якій складній ситуації, усунуть поломку і її причину. Найчастіше доводиться стикатися з несправностями:

 • контролера товщини тесту;
 • самозмащувального редуктора;
 • кнопки запуску;
 • автоматики;
 • стрічки транспортера (пробуксовка).

  Компанія EPE ENGINEERING забезпечить індивідуальний підхід до проблеми, надасть якісне обслуговування і гарантію робіт. При необхідності компетентний фахівець дасть рекомендації по експлуатації тісторозкачувальної машини.

  чи дзвоніть (093) 177 62 25
info
Як ми працюємо
Виявляєте поломку
Виявляєте поломку
наприклад ваша техніка
працює дивно
або зовсім не працює
Виклик фахівця
Виклик фахівця
Викликати спеціаліста ви
можете як по телефону так
і через форму сайту
Професіоналізм
Якісне обслуговування
Наш фахівець проведе
якісне обслуговування
або ремонт
Оригінальні запчастини
Відмінний результат
Ваше обладнання
обслужено та готово
до роботи

Ремонт та обслуговування тісторозкаточних машин

Кухня в завершенні громадського харчування це в першу чергу переробка солідних обсягів продуктів. Справні тісторозкатувальні машини гарантують продуктивність і економічність робочих процесів. Швидко розкачати велику кількість тесту в рівномірний пласт потрібної товщини вручну проблематично. Тому такі пристрої широко використовуються в харчовій промисловості, кондитерських, ресторанах, пекарнях. Забезпечити обладнання професійне технічне обслуговування і оперативний терміновий ремонт можуть профільні фахівці нашої компанії. Ми пропонуємо зручний сервіс, зрозумілі умови співпраці і гарантію якості на виконані роботи в поєднанні з демократичною ціною та широкий перелік послуг.

Ремонт в Києві і сервісне обслуговування Тісторозкаточні машина

Інтенсивне використання тестораскаток або непередбачені обставини в процесі експлуатації часто призводять до поломок і несправностей устаткування. У будь-якому випадку є потреба у професійному ремонт із залученням кваліфікованих майстрів. Такими фахівцями в своєму розпорядженні компанія EPE ENGINEERING. Ми відповідально ставимося до роботи і уважно - до вимог і побажань замовника. Вам не доведеться вникати в безліч дрібниць, щоб викликати майстра по ремонту тісторозкачувальної машини. Просто зателефонуйте, і ми оперативно зробимо ремонт тісторозкатка будь-якого рівня складності, незалежно від торгової марки пристрою. Буде ще простіше, швидше і зручніше, якщо поставити кухонну техніку на сервісне обслуговування. Комплексні техогляди з повною діагностикою обладнання на регулярній основі істотно продовжать терміни експлуатації тісторозкачувальної машини, значно зменшать ймовірність поломок, а з ними - непередбачених фінансових витрат. До того ж час очікування фахівця скоротиться до мінімуму (позачергове обслуговування).

З нами зручно і недорого. Разом з тим якість послуг, що надаються незмінно залишається на високому рівні:

 • наші майстри володіють усіма необхідними профільними знаннями і навичками;
 • в наявності сучасний інструментарій і засоби діагностики;
 • технічна гарантія якості та стислі терміни;
 • повна укомплектованість оригінальними деталями для заміни що вийшли з ладу;
 • доступна вартість робіт, можливість додаткових послуг.

Один дзвінок менеджеру або онлайн-замовлення і ви можете скористатися всіма привілеями, доступними нашим клієнтам.

Еще ремонт
pic
Овочерізки   
pic
Кутери   
pic
Міксери   
pic
М'ясорубки   
pic
Слайсери   
pic
Овочечистки   
pic
Тістомісильники   
pic
Тісторозкаточні машини   
pic
Планетарні міксери   
pic
Утилізатори відходів